niazmand
08 فروردین 1402 - 15:19

رحمان عموزاد نماینده ایران در وزن ۶۵ کیلوگرم شد

رحمان عموزاد به عنوان نماینده کشورمان در وزن ۶۵ کیلوگرم رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا در قزاقستان به میدان می‌رود.

به گزارش خبرگزاری مهر، پیش از این قرار بود پیمان بیابانی قهرمان کشور در وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی آزاد به مسابقات قهرمانی آسیا در قزاقستان اعزام شود که به دلیل مصدومیت از ناحیه دنده، عموزاد جایگزین وی شد.

بیابانی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی در مورد آسیب دیدگی خود گفت: مدتی بود که از ناحیه دنده دچار شکستگی شده بودم و با توجه به اینکه برایم منافع کشتی کشورم بسیار مهم است، این موضوع را با کادر فنی تیم ملی در میان گذاشتم.

وی ادامه داد: پس از صحبت با کادر فنی، مقرر شد تا من تمریناتم را در اردو پیگیری کنم و در صورت بهبود آسیب دیدگی و توانایی کشتی گرفتن راهی قزاقستان شوم که متأسفانه پس از اینکه رقابت‌های رنکینگ مصر را از دست دادم. این آسیب دیدگی بهبود نیافت و در ادامه نیز نمی‌توانستم با این مصدومیت در رقابت‌های قهرمانی آسیا به میدان بروم.

رحمان عموزاد نماینده ایران در وزن ۶۵ کیلوگرم شد
پیمان بیابانی

بیابانی اظهار داشت: با صلاحدید کادر فنی تمرینات سبک خود را پیگیری می‌کنم و انشاء الله پس از بهبودی، طبق چرخه انتخابی کار خود را ادامه خواهم داد. برای رحمان عموزاد نماینده کشورمان در این مسابقات و سایر ملی پوشان آرزوی موفقیت و پیروزی دارم.

رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان آسیا روزهای ۲۴ و ۲۵ فروردین ماه در شهر آستانه قزاقستان برگزار می‌شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1114244